NunnaUuni bola ocenená za zníženie emisií čierneho uhlíka - Zobraziť viac

DEKO

DEKO

Drevo v peciach DEKO horí stálym ohnom, ideálnym na vychutnávanie si atmosféry. Pec DEKO je srdcom domova; jej trvajúce teplo je komfortné aj po vyhasnutí ohna. Originálny prírodný Mammutti mastenec to zaručuje.

DEKO 2 DUE slúži ako rezervný zdroj tepla pre moderný domov a poskytuje spoľahlivú náhradu tepla počas celej noci napríklad pri výpadoch elektriny, alebo funguje ako ďalší zdroj tepla počas tých najzimnejších nocí. Dvojitý plášť pece z mastenca Mammutti teplo príjemne zjemnuje a predlžuje.

Mammutti Mastenec

DEKO modely uvolnujú teplo ohna do miestnosti rýchlo. Hodia sa do miest ako sú chaty, ktoré sa potrebujú vyhriať okamžite. Sú dobrým záložným zdrojom tepla a tvoria atmosféru skutočného ohna, keď potrebujete teplo na krátky čas.

Deko_takkaesittely.jpg

Testovanie naších krbov

Krby DEKO dosiahli výsledky testov na kachle EN 13240 s čistým dymovým plynom.

Teploty dymov krbu sú udržiavané na bezpečnej úrovni vďaka riadenej spaľovacej sile a pokojnému plamenu.

Vyberte si svoj model DEKO:

Deko 2 Due

Tepelne ukladacia konštrukcia s dvojitým plášťom. DEKO 2 DUE S1 ponúka plochú prednú stenu pece a model DEKO 2 DUE C1 predstavuje zakrivenú prednú stenu.Deko 5

build.png

Inštalácia
pece

Inštalácia pece od NunnaUuni, ako výsledok stoviek rokov tradícií a najnovšieho výskumu, je umenie, ktoré vyžaduje špeciálne schopnosti.

Zobraziť viac

answer.png

Máte otázky?
My máme odpovede!

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom produktov, cenovej ponuky alebo realizácie nás prosím kontaktujte.

Najčastejšie otázky

Related by Tags

Comments

Leave your comment