NunnaUuni bola ocenená za zníženie emisií čierneho uhlíka - Zobraziť viac

Inovácie

Prečo NunnaUuni ?

NunnaUuni je priekopníkom v oblasti výskumu a vývoja krbov. Študujeme vlastnosti nášho mastenca a neustále hľadáme nové spôsoby, ako využiť naše krby naplno. Využívame informácie poskytnuté prieskumom v našich prácach na vývoji krbových výrobkov.

Dopyt po teple v domoch sa v priebehu niekoľkých desaťročí zmenil. Venujeme pozornosť štýlovému dizajnu a pohodlnému používaniu krbov. Pracujeme v úzkej spolupráci s odborníkmi v oblasti dizajnu, stavebníctva a energetických technológií.

Celkovo sme získali takmer 60 registrovaných patentov a zaregistrovali sme viac ako 100 chránených návrhov. Všetky naše krby zahŕnajú chránené inovácie - vynálezy, ktoré robia vašu NunnaUuni jedinečnú.

Úspech spoločnosti NunnaUuni je založený na jedinečnom trvanlivosti nášho mastenca typu Mammutti, vlastných inováciách, ktoré podporujú efektívne spaľovanie a rýchle skladovanie tepla, nepretržitý vývoj produktu a produktový sortiment, ktorý má význam pre zákazníkov.

Pec od NunnaUuni spaľuje drevo čisto a efektívne

Menej sadze, viac tepla. Vďaka metóde Golden Fire je drevo splynované a horí neustále pri vysokých teplotách...

Nie všetky kamene sú rovnaké. Ani mastence nie.

Mastenec Mammutti má jedinečnú, silne orientovanú štruktúru, čo ho robí veľmi vhodným pre vysoké teploty v ohniskách.

Injektorové teplo zaručuje tepelnú efektivitu aj u ľahkých pecí

Spoločnosť NunnaUuni vložila systém efektívneho uskladnovania tepla a jeho dlhotrvajúceho uvoľnovania aj do ľahkých pecí...

NunnaUuni Aqua+

Tepelne akumulačný krb NunnaUuni vám môže poskytnúť príjemné teplo a teplú vodu pre váš domov...

Comments

Leave your comment