NunnaUuni bola ocenená za zníženie emisií čierneho uhlíka - Zobraziť viac

Pece na pečenie

Pece na pečenie

V sólových peciach s miestom na pečenie drevo horí len v peci, čo tiež vykuruje rúru. Tieto pece sú veľmi vhodné pre dusenie a varenie jedla. Dvojité pece s miestom na pečenie majú oddelené ohniská pre pec a pre rúru. Teplota rúry dosahuje 300°C, čo znamená, že môžete pripravovať aj pečené delikatesy, ktorých príprava vyžaduje vysoké teploty.

Pec pre všetky zmysly

Pece s miestom na pečenie sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú použiť ohen nielen na vytvorenie útulnej atmosféry, ale aj na varenie. Pece Solo s miestom na pečenie vytvárajú jemné teplo a sú ideálne na pečenie a prípravu varených jedál. Rúra sa začne ohrievať, keď v ohnisku horí. Priestor na pečenie Solo zostáva vždy čistý, pretože je ohrievaný teplom pece pod ním.

Hestia-Solo-Glass-1_nunnauuni.jpg

V peciach s miestom na pečenie môžu byť pec a rúra buď na rovnakej strane, alebo na opačných stranách. Prvá možnosť vyžaduje menej miesta a druhá možnosť skvele delí miestnosti: pec vytvorí príjemnú atmosféru v obývačke, zatiaľ čo rúra môže byť použitá v kuchyni.

Vynikajúce jedlo

Naše pekárske pece a krby Duo sú určené pre tých, ktorí majú vážne potreby na varenie a vykurovanie. Spálením dreva v pekárni môžete ohriať jeho kamenný rošt. Tým sa zabezpečí, že vaše pizze a koláče sa stanú skvelými. Naše pece na mieru ponúkajú jednu z najlepších vykurovacích kapacít dostupných na dnešnom trhu.

Ama_nunnauuni.jpg

Praktický sporák

Naše krby vybavené varnou plochou rýchlo zahrejú váš domov a zaručia Vám, že budete môcť aj pri výpadku elektrickej energie pripraviť jedlo. Varenie je tiež ideálnou voľbou pre každú chatu. Horúca plocha sporáka ohrieva miestnosť rýchlo, zatiaľ čo mastencová štruktúra ukladá teplo a uvoľnuje ju pomaly počas dlhého časového obdobia.

build.png

Inštalácia
pece

Inštalácia pece od NunnaUuni, ako výsledok stoviek rokov tradícií a najnovšieho výskumu, je umenie, ktoré vyžaduje špeciálne schopnosti.

Zobraziť viac

answer.png

Máte otázky?
My máme odpovede!

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom produktov, cenovej ponuky alebo realizácie nás prosím kontaktujte.

Najčastejšie otázky

Related by Tags

Comments

Leave your comment