Zásady spracovania osobných údajov

Ako používame Vaše osobné údaje?

    Stránky termomedia.sk slúžia ako informačná platforma pre zákazníkov, ktorí hľadajú efektíne, zdravé a nízkoemisné vykurovanie pomocou akumulačných mastencových pecí.

    Keďže sa nejedná o štandardný elektronický obchod v súčasnosti neprebieha na našich stránkach registrácia ani prihlasovanie používateľov, z čoho vyplýva že neuchovávame žiadne údaje zadávané pri týchto operáciách.

    Osobné údaje zadávajú používatelia výlučne iba pri kontaktovaní spoločnosti pomocou kontaktných formulárov v časti Kontakt, spodnej časti väčšiny stránok webu, alebo na stránkach konkrétnych produktov po kliknutí na tlačidlo „Mám záujem“. V kontaktných formulároch sa zadáva meno, emailová adresa a telefónne číslo. Zadanie údajov je úplne dobrovoľné a slúži na kontaktovanie zákazníka ohľadom poskytnutia podrobnejších informácií o produktoch a službách, alebo za účelom realizácie predaja a inštalácie produktov. Tieto údaje nie sú uchovávané v žiadnej špeciálnej databáze, len v schránke elektronickej pošty predajcu.

    Tieto osobné údaje neposkytujeme žiadnym tretím stranám, ani ich v súčasnej dobe nevyužívame na reklamné účely, napr. odosielanie reklamných emailov.

    Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. Môžete na to využiť napríklad kontaktný formulár v časti Kontakt, alebo kontaktné informácie ktoré sa tiež zobrazujú na všetkých stránkach v spodnej časti. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.